محل تبلیغات شما

به نام آفریدگار انسان و کلمه»

آوین کلهر هستم متولد مردادماه ۱۳۶۴، ساکن شهرستان اسلام‌آباد غرب، معلم، کارشناس زیست‌شناسی، دبیر مؤسسه‌ی قلم سبز مرصاد، دبیر اندیشکده‌ی جهانی فران ایران، مدیر حلقه‌ی مطالعات ن فرافمینیست در اندیشکده‌ی کلمه‌گرایان ایران ، مدیرمسئول ماهنامه‌ی کلمه، مدیر مسؤل ماهنامه‌ی فران ایران

زنی هستم از دودمان کلهر _بزرگ‌ترین ایل کردزبان ‌جهان و دومین ایل بزرگ ایران‌زمین. در سال ۱۳۸۴ بعد از آشنایی با جناب استاد آرش آذرپیک و مکتب اصالت کلمه و همچنین آشنایی با دکترین جنس سوم در این مکتب، از طرف استاد آذرپیک به سمت مدیریت حلقه‌ی مطالعات ن فرافمینیست در اندیشکده‌ی کلمه‌گرایان ایران منصوب شدم و از همان سال تا کنون تنها دغدغه‌ام آگاهی دادن به ن و مردان سرزمینم بوده است؛ چرا که تنها راه برون‌رفت از بحران انحطاطی_افراطی فمینیسم و ماکیسم (مردسالاری) را جنس سوم می‌دانم که بدون انکار نگی و مردانگی، انسانیت متعالی و بدون قید و شرط را محور قرار داده و نگاهی فرانه و فرامردانه به فردیت و اجتماع انسانی دارد. در این راستا نیز کتابی با عنوان جنس سوم» زیر چاپ دارم که به زودی روانه‌ی بازار کتاب خواهد شد. همچنین مدیرمسئول ماهنامه‌ی کلمه به عنوان نشریه‌ی رسمی مکتب عریانیسم هستم که این ماهنامه‌ی وزین رویکردی کاملاً علمی و آکادمیک دارد و تاکنون ۱۴ شماره از آن منتشر شده که هر شمارهاش‌ نزدیک به ۳۰۰ صفحه است و پی‌دی‌اف این ماهنامه‌ها برای آشنایی محققان، منتقدان و علاقه‌مندان به این نظام فلسفی_ادبی در سایت مکتب اصالت کلمه مندرج بوده و در آنها علاوه بر تشریح مبانی مکتب، بیش از صد چهره‌ی فعال در این جنبش جهانی در سطح کشور با نمونه‌ی آثار معرفی شده‌اند.

از مقالات منتشر شده‌ی این قلم در مطبوعات محلی و سراسری می‌توان به این نمونه‌ها اشاره کرد:

۱) نیم‌نگاهی به غزل مینی‌مال ایران، ۱۳۹۲

۲) گفتاری در موسیقی کلمات در مکتب اصالت کلمه، ۱۳۹۲

۳) پیش‌درآمدی بر غزل کلمه‌گرا، ۱۳۹۳

۴)فلسفه‌ی واژانه از نگاه مکاتب فلسفی وجودگرا _برگزیده‌ی نخستین همایش علمی مقاله‌نویسی در غرب کشور_ زیر نظر اداره‌ی فرهنگ و ارشاد اسلامی، ۱۳۹۶

۵) بررسی روایت از آغاز تا غزل مینیمال، ۱۳۹۷

جلسه‌ی گفتمان اندیشکده‌ی جهانی فرازنان ایران_ نگاهی به غزل مینی‌مال ایران_ آوین کلهر

جلسه‌ی گفتمان اندیشکده‌ی جهانی فرازنان ایران_ادبیات کلمه‌گرا و مکتب نقد آن_ آوین کلهر

جلسه‌ی اندیشکده‌ی جهانی فرازنان ایران _ غزل کلمه‌گرا_ آوین کلهر

مکتب ,ن ,ماهنامه‌ی ,اندیشکده‌ی ,فرافمینیست ,مدیر ,مکتب اصالت ,اندیشکده‌ی کلمه‌گرایان ,کلمه‌گرایان ایران ,در این ,فرافمینیست در ,اندیشکده‌ی کلمه‌گرایان ایران ,مدیر حلقه‌ی مطالعات

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

حکمت کهن بارسلونا